Veilig!
Betrokken!
Uitdagend!
Veilig!
Betrokken!
Nieuwsgierig!
Uitdagend!

Teampagina


  
Hettie Sipman (directeur)                                           Wendy Jalink (intern begeleider)                              Nynke Niemeijer
                                                                                                                                                                               (bovenbouwcoördinator / groep 5 NF)      
  
Lisette Kranen                                                                    Anne Bos (groep 1-2 LA)                                            Wilma Hendriksen (groep 1-2 WM) 
(onderbouwcoördinator / groep 1-2 LA )                
  
 Marije de Werd (groep 1-2 WM)                                  Anneke Hoogendoorn (groep 3 TA)                           Thilde van Regteren (groep 3 TA)

  
  Nathalie Habets (groep 3 NM)                                  Carin Bakker (groep 4 CM)                                           Marcella Kerner (groep 4 M)

  
   Wendy Witte (groep 5 WR)                                         Rachel Wierenga (groep 5 WR)                              Esther Meeuwissen (groep 5 EA)                                                    
 
  Anouk van Deijzen (groep 5EA)                               Diana Vink (groep 6 D)                                                Eline Schiebergen (groep 6E)
  
Wesley de Vries (groep 7 WM)                                     Femke Zijlstra (groep 7 FM)                                        Mechelien Adam (groep 7 FM en groep 4CM)                                            
 
Erwin Roelofsen (groep 8E)                                        Olaf Stoer (groep 8OM en ICT)                                 
                                                                                                                                      
 Chantal Crijns (groep 7WM en 8OM)     Mickey Vrijhoef (groep 3 NM)        Claudia Marcelis (onderwijsassistent)
  
Melanie Teunissen (remedial teacher, plusklas)       Ivonne Twigt (hoogbegaafdenafdeling)               Carolien Tamminga (hoogbegaafdenafdeling )                   
   
 Arjanne Smit (bewegingsonderwijs)                          Gerrit Belder (technisch-facilitair medewerker)      Louise van der Giessen (administratief medewerker)              
  

 
  
Nieuwe ouders
Aanvraag gesprek
Kalender
<
Juni
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo